ຂ່າວສານ ສະໝັກວຽກ ແບບຟອມຕ່າງໆ ໂປຼໂມຊັນ ອີເມວ ທຄຕລ English
ຄະນະບໍລິຫານ | ທຄຕລ

ຄະນະບໍລິຫານ


ພະ​ແນກຈັດຕັ້ງ-ພະນັກງາ​ນ

1.

ທ່ານ ນ. ບົວໄພວັນ ນັນດາວົງ

ວ່າການຫົວໜ້າພະ​ແນ​ກຈັດຕັ້ງ-ພະນັກງງານ

2.

ທ່ານ ຄໍາ​ສະຫວັນ ອຸດທະ​ຈັກ

​ຮອງຫົວໜ້າ​ພະ​ແນ​ກຈັດຕັ້ງ-ພະນັກງານ

ພະ​ແນ​ກການ​ຕະຫຼາດ

1.

ທ່ານ ສົມ​ຈັນ ວິ​ສີ​ສົມບັດ

ຫົວໜ້າພະ​ແນ​ກການ​ຕະຫຼາດ

2.

ທ່ານ ສົມ​ມະ​ນາ ທິດາ​ວັນ

ຮອງຫົວໜ້າພະແນກການຕະຫລາດ

3.

ທ່ານ ຕຸລາ​ລິດ ພົມມະ​ສຸລິນ

ຮອງຫົວໜ້າພະແນກການຕະຫລາດ

ພະ​ແນ​ກຫ້ອງການ​ບໍລິຫານ​ແລະ ການ​ເງິນ

1.

ທ່ານ ສາຍຈິດ ສິມມະວົງ

ຫົວໜ້າພະ​ແນ​ກຫ້ອງການ​ບໍລິຫານ​ ​ແລະ ການ​ເງິນ

2.

ທ່ານ ນ. ວັນ​ດາລາ ພອນ​ທິບ

ຮອງຫົວໜ້າພະ​ແນ​ກຫ້ອງການ​ບໍລິຫານ​ ​ແລະ ການ​ເງິນ

3.

ທ່ານ ສອນນາລິນ ແສງມະນີ

ຮອງຫົວໜ້າພະ​ແນ​ກຫ້ອງການ​ບໍລິຫານ​ ​ແລະ ການ​ເງິນ

ພະ​ແນ​ກບັນຊີ​ສັງ​ລວມ

1.

ທ່ານ ນ. ລຳ​ມະນີ​ແສງ ​ໄຊ​ຍະ​ເພັດ

​ຫົວໜ້າພະ​ແນ​ກບັນຊີ​ສັງ​ລວມ

2.

ທ່ານ ນ. ມະ​ໄລ​ວັນ ສູນ​ດາລາ

ຮອງຫົວໜ້າ​ພະ​ແນ​ກບັນຊີ​ສັງ​ລວມ

ພະ​ແນ​ກຄຸ້ມ​ຄອງ​ສິນ​ເຊື່ອ

1.

ທ່ານ ວຽງສຸກ ຈຸນທະວົງ

ຫົວໜ້າພະ​ແນ​ກຄຸ້ມ​ຄອງ​ສິນ​ເຊື່ອ

2.

ທ່ານ ລີ​ປ່າ​ກ້າວ ​ເຈັຽຫຼື

ຮອງຫົວໜ້າພະ​ແນ​ກຄຸ້ມ​ຄອງ​ສິນ​ເຊື່ອ

3.

ທ່ານ ບຸນຊອດ ຟອງຊະນິດ

ຮອງຫົວໜ້າພະ​ແນ​ກຄຸ້ມ​ຄອງ​ສິນ​ເຊື່ອ

ພະ​ແນ​ກບໍລິຫານ​ທຶນ ​ແລະ ບໍລິການ​ລະຫວ່າງ​ປະ​ເທດ

1.

ທ່ານ ຫີນເພັດ ຈັນທະລັງສີ

ຫົວໜ້າພະ​ແນ​ກບໍລິຫານ​ທຶນ ​ແລະ ບໍລິການ​ລະຫວ່າງ​ປະ​ເທດ

2.

ທ່ານ ສົມພອນ ຮຸ່ງຍະຈິດ

ຮອງ​ພະ​ແນ​ກບໍລິຫານ​ທຶນ ​ແລະ ບໍລິການ​ລະຫວ່າງ​ປະ​ເທດ

3.

ທ່ານ ສີສະໝອນ ສຣິດທິຣາດ

ຮອງ​ພະ​ແນ​ກບໍລິຫານ​ທຶນ ​ແລະ ບໍລິການ​ລະຫວ່າງ​ປະ​ເທດ

ພະ​ແນ​ກຄັງ​ສາງ

1.

ທ່ານ ສົມປະສົງ ໂພທິສານ

ຫົວໜ້າພະແນກຄັງສາງ

2.

ທ່ານ ຜາຍ ​ໄຊ​ຍະ​ລາດ

ຮອງຫົວໜ້າພະແນກຄັງສາງ

3.

ທ່ານ ທອງພູນ ແກ້ວບຸນທະວົງ

ຮອງຫົວໜ້າພະແນກຄັງສາງ

4.

ທ່ານ ດາວວີ ວິໄລແສງ

ຮອງຫົວໜ້າພະແນກຄັງສາງ

ພະ​ແນ​ກກວດກາ​ພາຍ​ໃນ

1.

ທ່ານ ນ. ພູ​ແສງ​ທອງ ອານຸລັກ​ຄຳ

ຫົວໜ້າພະແນກກວດກາພາຍໃນ

2.

ທ່ານ ຄຳ​ໝອນ ວັນ​ຊະນະ

ຮອງຫົວໜ້າພະແນກກວດກາ​ພາ​ຍ​ໃນ

3.

ທ່ານ ນ.​ ເພັດສະໝອນ ສົມຊະນະ

ຮອງຫົວໜ້າພະແນກກວດກາພາຍໃນ

4.

ທ່ານ ວາລິ​ນ ​​ແສງ​ສຸ​ລີ

ຜູ້ຊ່ວຍວຽກພະແນກກວດກາພາຍໃນ

ສູນບໍລິ​ການ

1.

ທ່ານ ວຽງ​ໄຊ ຈັນທະ​ວີ​ສຸກ

ຫົວໜ້າສູນ​ບໍລິການ

2.

ທ່ານ ນ. ສົມ​ໄພ​ວັນ ພອນ​ຄຳ​ມາ

ຮອງຫົວໜ້າສູນ​ບໍລິການ

3.

ທ່ານ ນ. ວຽງແກ້ວ ອິນສີມີໄຊ

ຮອງຫົວໜ້າສູນ​ບໍລິການ

4.

ທ່ານ ນ. ຈັນສອນ ມະນີໄຊ

ຮອງຫົວໜ້າສູນ​ບໍລິການ

ສູນ IT

1.

ທ່ານ ສີສະ​ອາດ ນຶມອາສາ

ຫົວໜ້າສູນ IT

2.

ທ່ານ ບຸນ​ທິບ ທິບ​ພະ​ວົງ

ຮອງຫົວໜ້າສູນ IT

3.

ທ່ານ ນ. ສີລິວອນ ວົງສໍາພັນ

ຮອງຫົວໜ້າສູນ IT

ສູນບໍລິການອີເລັກໂທຼນິກ ແລະ ຜະລິດຕະພັນບັດ

1.

ທ່ານ ສຸກ​ກະ​ເສີມ ສຸວັນນະ​ຈັກ

ວ່າການຫົວໜ້າສູນບໍລິການອີເລັກໂທຼນິກ ແລະ ຜະລິດຕະພັນບັດ

2.

ທ່ານ ຫົງຄຳ ເພັດດາວົງ

ຮອງຫົວໜ້າສູນບໍລິການອີເລັກໂທຼນິກ ແລະ ຜະລິດຕະພັນບັດ

3.

ທ່ານ ນ. ເພັດມາລາພອນ ວົງຈັນ

ຮອງຫົວໜ້າສູນບໍລິການອີເລັກໂທຼນິກ ແລະ ຜະລິດຕະພັນບັດ

ພະແນກຄົ້ນຄວ້າ ​ແລະ ພັດທະນາ

1.

ທ່ານ ບຸນລ້ວນ ອຸ່ນລະທະວົງ

ຫົວໜ້າພະແນກຄົ້ນຄວ້າ ​ແລະ ພັດທະນາ

2.

ທ່ານ ນ. ພອນດາລາ ບຸດທະວົງ

ຮອງຫົວໜ້າພະແນກຄົ້ນຄວ້າ ​ແລະ ພັດທະນາ

3.

ທ່ານ ອານຸວັນ ຫຼວງ​ສີວິ​ໄລ

ຮອງຫົວໜ້າພະແນກຄົ້ນຄວ້າ ​ແລະ ພັດທະນາ

ພະ​ແນ​ກບໍລິການ​ລູກ​ຄ້າ​ລາຍ​ໃຫຍ່

1.

ທ່ານ ນ. ບົວ​ສະຫວາດ ສີ​ສານ

ວ່າການຫົວໜ້າ​ພະ​ແນ​ກບໍລິການ​ລູກ​ຄ້າ​ລາຍ​ໃຫຍ່

2.

ທ່ານ ຄຳຕັນ ສີສູນທອນ

ຮອງຫົວໜ້າພະ​ແນ​ກບໍລິການ​ລູກ​ຄ້າ​ລາຍ​ໃຫຍ່

ພະແນກຄຸ້ມຄອງຄວາມສ່ຽງ ແລະ ຕ້ານການຟອກເງິນ

1.

ທ່ານ ໄຊທອງ ພົມພິທັກ

ຫົວໜ້າພະແນກຄຸ້ມຄອງຄວາມສ່ຽງ ແລະ ຕ້ານການຟອກເງິນ

2.

ທ່ານ ວົງເດືອນ ຢາຢົງໄກ

ຮອງຫົວໜ້າພະແນກຄຸ້ມຄອງຄວາມສ່ຽງ ແລະ ຕ້ານການຟອກເງິນ

1

ສາຂາ ນະຄອນຫຼວງ​ວຽງ​ຈັນ

1.

ທ່ານ ມັງຄະລະ ມະນີວົງ

ຫົວໜ້າສາຂາ​ນະ​ຄອງຫຼວງວຽງຈັນ

2.

ທ່ານ ຄອນ​ປະ​ເສີດ ຫຼວງ​ສຸວັນນະ​ວົງ

ຮອງຫົວໜ້າສາຂາ​ນະຄອນຫຼວງວຽງຈັນ

3.

ທ່ານ ສົມຫວັງ ສຸວັນນະຄຳ

ຮອງຫົວໜ້າສາຂາ​ນະຄອນຫຼວງວຽງຈັນ

2

ສາຂາ ຈຳປາ​ສັກ

1.

ທ່ານ ບຸນ​ທັນ ​ແກ້ວ​ບຸບຜາ

ຫົວໜ້າສາຂາ​ຈໍາປາ​ສັກ

2.

ທ່ານ ບຸນ​ຍົງ ດາວ​ສຸກ

ຮອງຫົວໜ້າສາຂາ​ຈຳປາ​ສັກ

3.

ທ່ານ ນ. ບຸດສະບາ ພັນທະລາດ

ຮອງຫົວໜ້າສາຂາ​ຈຳປາ​ສັກ

3

ສາຂາ ສະຫວັນ​ນະ​ເຂດ

1.

ທ່ານ ນ. ຈັນ​ຖະໜອມ ມູນ​ລາດ​ຊະ​ວົງ

ຫົວໜ້າສາຂາ​ສະຫວັນ​ນະ​ເຂດ

2.

ທ່ານ ວົງ​ພູ​ຄໍາ ​ໂຈມ​ສາຍ​ສາງ​ເພັດ

ຮອງ​ສາຂາສະຫວັນ​ນະ​ເຂດ

3.

ທ່ານ ຂັນຄຳ ທຸລາວັນ

ຮອງ​ສາຂາສະຫວັນ​ນະ​ເຂດ

4

ສາຂາ ຄຳ​ມ່ວນ

1.

ທ່ານ ລັດສະໝີ ດໍາລົງ​ບຸນ

​ຫົວໜ້າສາຂາຄຳ​ມ່ວນ

2.

ທ່ານ ນ. ວຽງພະຈັນ ລິນສົມພູ

ຮອງ​ຫົວໜ້າສາຂາ​ຄຳ​ມ່ວນ

3.

ທ່ານ ນ. ແກ້ວລຳມອນ ພາລີສອນ

ຮອງ​ຫົວໜ້າສາຂາ​ຄຳ​ມ່ວນ

5

ສາຂາ ຫຼວງພະ​ບາງ

1.

ທ່ານ ທະນູສັກ ແກ້ວປັນຍາ

ຫົວໜ້າສາຂາຫຼວງພ​ະບາງ

2.

ທ່ານ ນ. ເພັດສະໝອນ ຈັນທະມາດ

ຮອງ​ຫົວໜ້າສາຂາຫຼວງພ​ະບາງ

6

ສາຂາ ອຸດົມ​ໄຊ

1.

ທ່ານ ສົມສຸກ ດວງດາລາ

ຫົວໜ້າສາຂາ​ອຸດົມ​ໄຊ

2.

ທ່ານ ນ. ຈັນສະໄໝ ສຸລິຍະປັນຍາ

ຮອງ​ຫົວໜ້າສາຂາ​ອຸດົມ​ໄຊ

7

ສາຂາຫຼວງນ້ຳທາ

1.

ທ່ານ ນ. ສຸດ​ຖະໝອມ ​ແກ້ວ​ລະຄອນ

ຫົວໜ້າສາຂາຫຼວງນ້ຳທາ

2.

ທ່ານ ພູ​ມະ​ໂນ ລາຊະ​ຈັກ

ຮອງ​ຫົວໜ້າສາຂາຫຼວງນ້ຳທາ

8

ສາຂາ ບໍ່​ແກ້ວ

1.

ທ່ານ ພູ​ຄຳ ​ແພງ​ທາ​ລັງສີ

ຫົວໜ້າສາຂາ​ບໍ່​ແກ້ວ

2.

ທ່ານ/ທ່ານ ນ.

ຮອງ​ຫົວໜ້າສາຂາ​ບໍ່​ແກ້ວ

9

ສາຂາ ອັດ​ຕະປື

1.

ທ່ານ ​ເພັດ​ພູ​ວັນ ​ເຮືອງ​ປັນຍາ

ຫົວໜ້າສາຂາ​ອັດ​ຕະປື

2.

ທ່ານ ພູ​ວຽງ ​ເສລີ​ສັກ

ຮອງ​ຫົວໜ້າສາຂາ​ອັດ​ຕະປື

10

ສາຂາໄຊຍະບູລີ

1.

ທ່ານ/ທ່ານ ນ.

ຫົວໜ້າສາຂາໄຊຍະບູລີ

2.

ທ່ານ ວິທະຍາ ຈັນເທຣີ

ຮອງ​ຫົວໜ້າ​ສາຂາ​ໄຊ​ຍະ​ບູລີ

3.

ທ່ານ ແດັດ ບົວເງິນ

ຮອງຫົວໜ້າສາຂາໄຊຍະບູລີ

11

ສາຂາ ຊຽງຂວາງ

1.

ທ່ານ ຄຳແພງ ກຸມພົນພັກດີ

ຫົວໜ້າສາຂາ​ຊຽງຂວາງ

2.

ທ່ານ ສີສົມບັດ ອຸປຣະວັນ

ຮອງຫົວໜ້າສາຂາຊຽງຂວາງ

12

ສາຂາ​ ວັງ​ວຽງ

1.

ທ່ານ ເອກະລາດ ກັນຍາວົງ

ຫົວໜ້າສາຂາ​ວັງ​ວຽງ

2.

ທ່ານ ສັນຕິພາບ ວົງໄຊ

ຮອງຫົວໜ້າສາຂາວັງວຽງ

13

ສາຂາ ຫົວພັນ

1.

ທ່ານ ມຸກດາ ຍອດ​ລະ​ວົງ

ວ່າການຫົວໜ້າສາຂາ​ຫົວພັນ

2.

ທ່ານ ເຢຍລໍ່ ຈົງເຕັງ

ຮອງ​ຫົວໜ້າສາຂາ​ຫົວພັນ

14

ສາຂາ ​ດົງໂດກ

1.

ທ່ານ ວົງ​ສັກ ລັດຕະນະ​ວົງ

ຫົວໜ້າ​ສາຂາດົງໂດກ

2.

ທ່ານ ນ. ພອນ​ສະຫັວນ ສິມມະ​ໄລ​ວົງ

ຮອງ​ຫົວໜ້າສາຂາ​ດົງ​ໂດກ

3.

ທ່ານ ສຸວັນຄຳ ທອງຕານາວົງ

ຮອງ​ຫົວໜ້າສາຂາ​ດົງ​ໂດກ

15

ສາຂາບໍລິຄຳໄຊ

1.

ທ່ານ ລະຄອນ ສິນ​ນະ​ວົງ

ຫົວໜ້າສາຂາບໍລິຄຳໄຊ

2.

ທ່ານ ພອນປະເສີດ ແສງສະຫວ່າງ

ຮອງ​ຫົວໜ້າສາຂາ​ບໍລິ​ຄຳ​ໄຊ

16

ສາຂາ ຜົ້ງ​ສາລີ

1.

ທ່ານ ຄຳ​ຈັນ ຈັນທະ​ມາດ

ວ່າການຫົວໜ້າສາຂາ​ຜົ້ງ​ສາລີ

2.

ທ່ານ ໄຊພິທູນ ກັນຕະວົງ

ຮອງຫົວໜ້າສາຂາຜົ້ງສາລີ

17

ສາຂາ ສາລະ​ວັນ

1.

ທ່ານ ວັດທະນາ ​ໄຊ​ຍະ​ວົງ

ຫົວໜ້າສາຂາ​ສາລະ​ວັນ

2.

ທ່ານ ສຸກ​ສະຫວັນ ​ໄຊ​ຍະ​ແສງ

ຮອງຫົວໜ້າສາຂາ​ສາລະ​ວັນ

18

ສາຂາ ​ເຊ​ກອງ

1.

ທ່ານ ​ເລັດ​ສະໝອນ ​ໄຊ​ບົວ​ເງິນ

ຫົວໜ້າສາຂາ​​ເຊ​ກອງ

2.

ທ່ານ ຕຸລາ ວົງໜໍ່ແກ້ວ

ຮອງ​ຫົວໜ້າສາຂາ​​ເຊ​ກອງ

19

ສາຂາ ​ໂພນໂຮງ

1.

ທ່ານ ພູທອນ ດວງພະຈັນ

ຫົວໜ້າສາຂາໂພນໂຮງ

2.

ທ່ານ ພອນຄຳ ດວງບຸບຜາ

ຮອງຫົວໜ້າສາຂາໂພນໂຮງ